Home

τροφή Παλμός αναλογία εμβολοσ ποδοσφαιρο αριστερά νεαρός Πολίτης

ΑΕ Αλεξάνδρειας – Σταυραετός Θεσσαλονίκης 6-0 – Φιλικός αγώνας - YouTube

Στιγμιότυπα από τον αγώνα ΠΑΟΚ Αλεξανδρείας - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-3 (video) -  Kerkidasport.gr - Αθλητικά νέα από την Ημαθία - Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια
Στιγμιότυπα από τον αγώνα ΠΑΟΚ Αλεξανδρείας - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-3 (video) - Kerkidasport.gr - Αθλητικά νέα από την Ημαθία - Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου - Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 0-2 - Αγώνας  κατάταξης στη Γ Εθνική - YouTube
Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου - Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 0-2 - Αγώνας κατάταξης στη Γ Εθνική - YouTube

Νίκη Αγκαθιάς - Φίλιππος Μελίκης 8-7 (πέν.). Ματς διαφήμιση του Ημαθιώτικου  ποδοσφαίρου! - βίντεο - δηλώσεις - Έμβολος
Νίκη Αγκαθιάς - Φίλιππος Μελίκης 8-7 (πέν.). Ματς διαφήμιση του Ημαθιώτικου ποδοσφαίρου! - βίντεο - δηλώσεις - Έμβολος

Άρης Παλαιοχωρίου - ΑΕ Αλεξάνδρειας 1-0 (video)

Φίλιππος Μελίκης - Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 1 - 6 - Πρωτάθλημα Α ΕΠΣ  Ημαθίας - YouTube
Φίλιππος Μελίκης - Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 1 - 6 - Πρωτάθλημα Α ΕΠΣ Ημαθίας - YouTube

Καλή εμφάνιση για τα Τρίκαλα παρά την ήττα στην Καρίτσα

Δείτε από την ιστοσελίδα συνεργασίας Έμβολου και novasports τις τελευταίες  αθλητικές ειδήσεις κύρους - Έμβολος
Δείτε από την ιστοσελίδα συνεργασίας Έμβολου και novasports τις τελευταίες αθλητικές ειδήσεις κύρους - Έμβολος

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – PLAY OFF Α ΕΠΣ  Ημαθίας - YouTube
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – PLAY OFF Α ΕΠΣ Ημαθίας - YouTube

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Ευρωπός 2-1 – Αγώνας μπαράζ ανόδου στην Γ  Εθνική - YouTube
Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Ευρωπός 2-1 – Αγώνας μπαράζ ανόδου στην Γ Εθνική - YouTube

Μακροχώρι - Τελικός ποδοσφαίρου Λυκείων: 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας - ΕΠΑΛ  Αλεξάνδρειας 1 - 0. - βίντεο - φωτό - Έμβολος
Μακροχώρι - Τελικός ποδοσφαίρου Λυκείων: 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας - ΕΠΑΛ Αλεξάνδρειας 1 - 0. - βίντεο - φωτό - Έμβολος

Φωτογραφίες & βίντεο highlights του αγώνα της Αστραπής στην Αγκαθιά - Sentra

ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΑΟ Συκιάς 2-1. Κέρδισε και ανέβηκε στη δεύτερη θέση -  Βίντεο – Φώτο - Έμβολος
ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΑΟ Συκιάς 2-1. Κέρδισε και ανέβηκε στη δεύτερη θέση - Βίντεο – Φώτο - Έμβολος

Αθλητικά - YouTube

Μακροχώρι – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 1 – 3 – Πρωτάθλημα Α ΕΠΣ Ημαθίας  - YouTube
Μακροχώρι – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 1 – 3 – Πρωτάθλημα Α ΕΠΣ Ημαθίας - YouTube

Κατηγορία: Ποδόσφαιρο - Έμβολος

Μελίκη - Μακροχώρι 0-4 (φάσεις - γκολ) - Kerkidasport.gr - Αθλητικά νέα από  την Ημαθία - Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια
Μελίκη - Μακροχώρι 0-4 (φάσεις - γκολ) - Kerkidasport.gr - Αθλητικά νέα από την Ημαθία - Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια

Ανώτερο το Πλατύ κέρδισε 3-0 την Επισκοπή (video) - Kerkidasport.gr -  Αθλητικά νέα από την Ημαθία - Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια
Ανώτερο το Πλατύ κέρδισε 3-0 την Επισκοπή (video) - Kerkidasport.gr - Αθλητικά νέα από την Ημαθία - Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια

Επικράτησε του ΓΑΣ Ροδοχωρίου ο Μέγας Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας (φωτο -  βίντεο) - Kerkidasport.gr - Αθλητικά νέα από την Ημαθία - Βέροια, Νάουσα,  Αλεξάνδρεια
Επικράτησε του ΓΑΣ Ροδοχωρίου ο Μέγας Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας (φωτο - βίντεο) - Kerkidasport.gr - Αθλητικά νέα από την Ημαθία - Βέροια, Νάουσα, Αλεξάνδρεια

Μακροχώρι - Πανελλήνιοι αγώνες ποδοσφαίρου λυκείων (κορίτσια): 5ο ΓΕΛ  Βέροιας - ΓΕΛ Πευκοχωρίου Χαλκιδικής 0 - 9. - βίντεο α' ημιχρόνου - Έμβολος
Μακροχώρι - Πανελλήνιοι αγώνες ποδοσφαίρου λυκείων (κορίτσια): 5ο ΓΕΛ Βέροιας - ΓΕΛ Πευκοχωρίου Χαλκιδικής 0 - 9. - βίντεο α' ημιχρόνου - Έμβολος

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 2-1. Όλα κρίθηκαν στο 1ο  δεκάλεπτο του β' ημιχρόνου.- Βίντεο – Φώτο - Έμβολος
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 2-1. Όλα κρίθηκαν στο 1ο δεκάλεπτο του β' ημιχρόνου.- Βίντεο – Φώτο - Έμβολος